Maseczki ochronne antybakteryjne: skuteczna zapora dla niewidzialnego zagrożenia

Antybakteryjne maseczki ochronne to podstawowy środek do zabezpieczenia siebie i innych przed patogenami przenoszonymi drogą kropelkową. W szczególności dotyczy to wirusów, w tym koronawirusa, który wywrócił nasze życie do góry nogami. W okresie pandemii wiele krajów wprowadziło nakaz noszenia takich maseczek – i nie zrobiły tego przypadkowo, ale po analizie badań, które jasno wykazały, że maseczka minimalizuje ryzyko przenoszenia wirusów i bakterii z jednego człowieka na innych.

Jaką antybakteryjną maseczkę ochronną wybrać?

To bardzo ważne pytanie, na które trzeba udzielić rzeczowej odpowiedzi. Niestety, maseczki wykonane własnoręcznie, z wykorzystaniem na przykład bawełnianego materiału, nie zdają egzaminu. Nie stanowią one żadnej bariery dla śliny oraz przenoszonych wraz z nią patogenów. Jedynym zalecanym rozwiązaniem jest więc noszenie maseczki medycznej, która składa się z zewnętrznych warstw włókniny osłonowej oraz wewnętrznej warstwy filtracyjnej. Tym samym chroniona jest zarówno osoba nosząca maseczkę antybakteryjną, jak również te, które mają z nią kontakt. Dodatkowo zwróć uwagę na to, aby antybakteryjne maseczki ochronne były bezzapachowe i nie utrudniały oddychania. Takie maski przeciwwirusowe kupisz w sklepie internetowym
x47.pl.

Dlaczego warto?

Medyczne maseczki ochronne to zdecydowanie najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo na terenie Twojej firmy. Dzięki nim maleje ryzyko, że jeden chory pracownik (nawet niemający objawów) zarazi swoje koleżanki i kolegów, co mogłoby sparaliżować funkcjonowanie Twojego biznesu. Bądź odpowiedzialnym pracodawcą i przekaż swoim pracownikom maseczki ochronne antybakteryjne, by mogli wykonywać swoje obowiązki bezpiecznie. Kupisz je w naszym sklepie internetowym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium