Wersje językowe
Minibar ścienny termoelektryczny SMT18M WOLF
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu:
- System chłodzenia - technologia termoelektryczna na bazie efektu Peltiera
- Funkcjonowanie urządzenia całkowicie bezgłośne i bezwibracyjne
- Produkt nie zawiera freonów (CFC), co czyni go ekologicznym
- Oświetlenie wewnętrzne typu LED
- Zabezpieczenie - zamek na klucz
- Liczba półek - 2
- Możliwość zmiany strony, na którą otwierają się drzwi
- Posiada certyfikaty - CE, RoHS, ETL
- Gwarancja - 24 miesiące
Parametry techniczne:
- Wymiary (WxSxG) - 530 x 500 x 245 mm
- Kolor wnętrza - czarny
- Pojemność - 18 l
- Lustrzany front
- Klasa energetyczna - E
- Roczne zużycie energii elektrycznej - 77 kWh
- Zasilanie: 220-240 V, moc: 63 W
- Regulacja temperatury - 5-10 C (regulacja płynna)
- Dopuszczalna temperatura otoczenia - do +25 C
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Liczba półek | 18 l |
| Pojemność | 2 |
| Kolor wnętrza | Czarne |
| Rodzaj frontu | Lustrzany |
| Roczne zużycie energii elektrycznej | 77 kWh |
| Klasa energetyczna | E |
| Głośność urządzenia | 22 dB |
| Zasilanie | 220-240 V |
| Moc | 63 W |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.