Wersje językowe
Skrzynia kaseta ognioodporna i wodoodporna YFWC/154/KB1 Yale
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynia ognioodporna i wodoodporna YFWC/154/KB1 Yale
Skrzynia ognioodporna i wodoodporna YFWC/154/KB1 została zaprojektowana tak, aby chronić Twoje dokumenty i nośniki pamięci cyfrowej przed ogniem i wodą.
Zapewnia do 30 minut odporności ogniowej i 72-godzinną wodoodporność w przypadku powodzi lub wycieków. Wygodny uchwyt do transportu ułatwia przenoszenie dokumentów w dowolne miejsce.
- Mechanizm zamykający: klucz mechaniczny
- W zestawie 2 klucze
- Uchwyt do transportu
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | YFWC/154/KB1 |
| Producent | Yale |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 145 x 354 x 280 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 90 x 290 x 181 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Pojemność | 5 l |
| Ognioodporność | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.