Wersje językowe
Kłódka K351 znalowa z wydłużonym pałąkiem LOB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kłódka zasuwkowa K350 wydłużonym pałąkiem firmy LOB została zaprojektowana w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na niewielką kłódkę. Oprócz tego, kłódka K350 doskonale nada się do zabezpieczenia przedmiotów / obiektów, w których nie ma możliwości zastosowania dużej kłódki. Wykorzystany pałąk o średnicy 5mm, zwiększa wygodę mocowania kłódki na zamknięciu.
Jeśli interesuje Państwa wersja tego modelu wykonana w systemie jednego klucza - zapraszamy tutaj:
Kłódka K351 LOB z wydłużonym pałąkiem w systemie 1 klucz
Dane techniczne
| Model | K351 z wydłużonym pałąkiem |
| Producent | LOB |
| Zamknięcie | Zasuwkowe |
| Warunki użytkowania | Pomieszczenie |
| Korpus - materiał | Znal |
| Pałąk - materiał | Stal |
| Chroniony pałąk | Nie |
| Grubość pałąka | 5 mm |
| Wysokość oczka | 50 mm |
| Szerokość oczka | 21 mm |
| Grubość korpusu | 17 mm |
| Wysokość korpusu | 40 mm |
| Szerokość korpusu | 35 mm |
| Ilość kluczy | 3 szt. |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.