Wersje językowe
Kłódka KM60 mosiężna LOB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kłódka zasuwkowa KM60 firmy LOB to wytrzymała mosiężna kłódka.
Jeśli interesuje Państwa wersja tego modelu wykonana w systemie jednego klucza - zapraszamy tutaj:
Dane techniczne
| Model | Kłódka KM60 mosiężna |
| Producent | LOB |
| Zamknięcie | Zasuwkowe |
| Warunki użytkowania | Pomieszczenie |
| Korpus - materiał | Mosiądz |
| Pałąk - materiał | Stal |
| Chroniony pałąk | Nie |
| Grubość pałąka | 9 mm |
| Wysokość oczka | 34 mm |
| Szerokość oczka | 37 mm |
| Wysokość korpusu | 39 mm |
| Szerokość korpusu | 64 mm |
| Ilość kluczy | 3 szt. |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.