Wersje językowe
Kłódka KS50 żeliwna LOB zasuwkowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kłódka żeliwna KS50 bębenkowa zasuwkowa LOB: korpus żeliwny, pokryty lakierniczą powłoką proszkową. Pałąk wykonany ze stali. Kłódka posiada zamknięcie typu zasuwkowego.
Jeśli interesuje Państwa wersja tego modelu wykonana w systemie jednego klucza - zapraszamy tutaj:
Dane techniczne
| Model | Kłódka KS50 żeliwna |
| Producent | LOB |
| Zamknięcie | Zasuwkowe |
| Warunki użytkowania | Pomieszczenie |
| Korpus - materiał | Żeliwo |
| Pałąk - materiał | Stal |
| Chroniony pałąk | Nie |
| Grubość pałąka | 8 mm |
| Wysokość oczka | 31 mm |
| Szerokość oczka | 28 mm |
| Wysokość korpusu | 36 mm |
| Szerokość korpusu | 50 mm |
| Ilość kluczy | 3 szt. |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.