Wersje językowe
Szafa z drzwiami przesuwnymi AMT 1812 na segregatory
Cena regularna:
2 607,60 zł
Cena regularna:
2 120,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na segregatory AMT 1812 to metalowa szafa z drzwiami przesuwnymi przystosowana do przechowywania dokumentów firmowych. Pomieści 4 rzędy po 15 segregatorów o szerokości 75 mm.
Uwaga: Szafy możemy wysłać na dwa sposoby (wybór sposobu wysyłki możliwy jest w koszyku sklepowym) - w wersji do samodzielnego montażu lub zmontowane przez serwisanta przed wysyłką.
- Wygodne przechowywanie dokumentów w miejscach o ograniczonej przestrzeni biurowej
- Maksymalna nośność półki to 60 kg
- Podwieszane prowadnice z łożyskami kulkowymi zapewniają cichą i bezproblemową pracę drzwi
- Zamek kluczowy (2000 kombinacji)
- Wygodny uchwyt wzdłuż drzwi
- Kolor RAL 7038 (jasnoszary)
Dane techniczne
| Wysokość | 1830 mm |
| Szerokość | 1215 mm |
| Głębokość | 458 mm |
| Model | AMT 1812 |
| Waga | 73 kg |
| Liczba półek | 4 |
| Szafa / Nadstawka | Szafa |
| Rodzaj drzwi | Przesuwne |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.