Wersje językowe
Sejf na broń krótką SAFE4GUN 593101 klasa I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf na broń krótką SAFE4GUN 593101 klasa I
Odporność na włamanie: Klasa I wg normy EN 1143-1 certyfikowane w IMP i ECBS.
Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Seria sejfów na broń krótką w I klasie odporności na włamanie ECBS.
Sejfy przygotowane są do przechowania nawet do 40 jednostek broni krótkiej.
Sejfy na broń posiadają w standardzie uchwyty na broń krótką oraz piankowy dywanik, ich ilość zależy od modelu.
W zależności od potrzeb istnieje możliwość ich domówienia.
Przestawne półki umożliwiają samodzielne konfigurowanie wnętrza sejfu, który dzięki I klasie odporności na włamanie może być przeznaczony również
Opis produktu
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 95 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic
Rodzaj zamknięcia: pokrętło, wystające 12 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 1 w dnie, 1 w ścianie tylnej nieprzelotowy do 1/3 wysokości
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 400 x 400 x 270
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 350 x 341 x 157
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 288 x 304
Otwory do montażu (dno/tył): 1 / 1
Waga (kg): 39
Liczba półek: 1
Pojemność (l): 18
Korpus: wielościankowy
Drzwi: wielościankowe
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Safe4gun 593101 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | I |
| Przeznaczenie | Broń palna i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 400 x 400 x 270 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 350 x 341 x 157 mm |
| Waga | 39 kg |
| Pojemność | 19 l |
| Półki | 1 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Otwory montażowe | 1/1 (dno/tył) |
| Wysokość | 36 - 40 cm |
| Szerokość | 36 - 40 cm |
| Głębokość | 26 - 30 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.