Wersje językowe
Sejf na broń krótką SAFE4GUN 593102 klasa I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf na broń krótką SAFE4GUN 593102 klasa I
Odporność na włamanie: Klasa I wg normy EN 1143-1 certyfikowane w IMP i ECBS.
Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Seria sejfów na broń krótką w I klasie odporności na włamanie ECBS.
Sejfy przygotowane są do przechowania nawet do 40 jednostek broni krótkiej.
Sejfy na broń posiadają w standardzie uchwyty na broń krótką oraz piankowy dywanik, ich ilość zależy od modelu.
W zależności od potrzeb istnieje możliwość ich domówienia.
Przestawne półki umożliwiają samodzielne konfigurowanie wnętrza sejfu, który dzięki I klasie odporności na włamanie może być przeznaczony również
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 95 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: pokrętło, wystające 12 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 1 w dnie, 1 w ścianie tylnej nieprzelotowy do 1/3 wysokości
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 400 x 420 x 420
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 350 x 361 x 307
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 288 x 324
Otwory do montażu (dno/tył): 1 / 1
Waga (kg): 55
Liczba półek: 1
Pojemność (l): 36
Liczba uchwytów na broń: 6
Korpus: wielościankowy
Drzwi: wielościankowe
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Safe4gun 593102 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | I |
| Przeznaczenie | Broń palna i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 400 x 420 x 420 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 350 x 361 x 307 mm |
| Waga | 55 kg |
| Pojemność | 39 l |
| Półki | 1 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Otwory montażowe | 1/1 (dno/tył) |
| Wysokość | 36 - 40 cm |
| Szerokość | 41 - 45 cm |
| Głębokość | 41 - 45 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.