Wersje językowe
Sejf na broń krótką SAFE4GUN 593108 klasa I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf na broń krótką SAFE4GUN 593108 klasa I
Odporność na włamanie: Klasa I wg normy EN 1143-1 certyfikowane w IMP i ECBS.
Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Seria sejfów na broń krótką w I klasie odporności na włamanie ECBS.
Sejfy przygotowane są do przechowania nawet do 40 jednostek broni krótkiej.
Sejfy na broń posiadają w standardzie uchwyty na broń krótką oraz piankowy dywanik, ich ilość zależy od modelu. W zależności od potrzeb istnieje możliwość ich domówienia.
Przestawne półki umożliwiają samodzielne konfigurowanie wnętrza sejfu, który dzięki I klasie odporności na włamanie może być przeznaczony również
Opis produktu
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 95 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: pokrętło, wystające 12 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 1 w dnie, 1 w ścianie tylnej nieprzelotowy do 1/3 wysokości
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1300 x 500 x 420
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1250 x 441 x 307
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1188 x 404
Otwory do montażu (dno/tył): 1 / 1
Waga (kg): 150
Liczba półek: 4
Pojemność (l): 169
Liczba uchwytów na broń: 8
Korpus: wielościankowy
Drzwi: wielościankowe
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Safe4gun 593108 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | I |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1300 x 500 x 420 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1250 x 441 x 307 mm |
| Waga | 150 kg |
| Pojemność | 169 l |
| Półki | 4 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Otwory montażowe | 1/1 (dno/tył) |
| Wysokość | 126 - 130 cm |
| Szerokość | 46 - 50 cm |
| Głębokość | 41 - 45 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.