Wersje językowe
Sejf antywłamaniowy KARLSRUHE 40708 LFS 30 klasa I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf antywłamaniowy KARLSRUHE 40708 LFS 30 klasa I
Odporność na włamanie: klasa I wg normy EN 1143-1
Odporność przeciwogniowa: stopień zabezpieczenia LFS 30 P wg normy EN 15659
Seria Karlsruhe - szafa na rzeczy wartościowe z odpornością ogniową LFS 30 P.
Korpus: wielościankowy o grubości 65 mm
Drzwi: wielościankowe o grubości 94 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej bolce stałe
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 120 mm)
2) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic*
3) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic z awaryjnym kluczem*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: klamka wystająca 60 mm i rozeta wystająca 12 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 2 w dnie
Lakier: RAL 7035 szary lub RAL 7024 grafitowy
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1175 x 955 x 527
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1029 x 815 x 348
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1029 x 784
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 0
Waga (kg): 245
Liczba półek: 2
Pojemność (l): 292
Liczba segregatorów: 30
Dane techniczne
| Model | Karlsruhe 40708 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | I |
| Przeznaczenie | Dokumenty, pieniądze, wartościowe przedmioty, broń i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1175 x 955 x 527 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1029 x 815 x 348 mm |
| Waga | 245 kg |
| Pojemność | 245 l |
| Półki | 2 |
| Liczba rygli | 4 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | 30 minut |
| Otwory montażowe | 2 (w dnie) |
| Wysokość | 116 - 120 cm |
| Szerokość | 96 - 100 cm |
| Głębokość | 51 - 55 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.