Wersje językowe
Sejf ognioodporny 120 min HAMBURG SUPER 45100 klasa S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny 120 min HAMBURG SUPER 45100 klasa S2
Hamburg Super firmy ISS to antywłamaniowy sejf klasy S2 ze specjalnym systemem uszczelek i wypełnień zapewniającym odporność przeciowogniową w klasie S 120 P. Sejfy tej linii poddano dwugodzinnym testom uderzeniowym i przeciwogniowym w temperaturze do 1090ºC. Model szczególnie polecany do przechowywania do dokumentów, a także rzeczy wartościowych lub broni.
Korpus: dwuściankowy o grubości 72 mm
Drzwi: wielościankowe o grubości 132 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 120 mm)
2) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic*
3) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic z awaryjnym kluczem*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: klamka wystająca 60 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 2 w dnie
Lakier: RAL 7035 szary lub RAL 7024 grafitowy
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1800 x 1766 x 560
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1505 x 1609 x 358
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1453 x 1519
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 0
Waga (kg): 1215
Liczba półek: 8
Pojemność (l): 866
Liczba segregatorów: 84
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Hamburg Super 45100 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S2 |
| Przeznaczenie | Dokumenty, segregatory, pieniądze, wartościowe przedmioty, broń i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1800 x 1766 x 560 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1504 x 1609 x 358 mm |
| Waga | 1215 kg |
| Pojemność | 867 l |
| Półki | 2 x 4 |
| Liczba segregatorów | 84 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | 120 minut |
| Otwory montażowe | 2 (w dnie) |
| Wysokość | 176 - 180 cm |
| Szerokość | 176 - 180 cm |
| Głębokość | 56 - 60 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.