Wersje językowe
Sejf ognioodporny DÜSSELDORF METTMANN 39206 LFS 30 klasa S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny DÜSSELDORF METTMANN 39206 LFS 30 klasa S2
Odporność na włamanie: klasa S2 wg normy EN 14450
Budowa: zgodna z klasą B wg wytycznych VDMA 24992 (maj 1995 r)
Odporność przeciwogniowa: stopień zabezpieczenia LFS 30 P wg normy PN-EN 15659
Seria Düsseldorf Mettmann - szafy metalowe do przechowywania dokumentów
Korpus: dwuściankowy o grubości 65,5 mm z izolacją przeciwogniową
Drzwi: wielościankowe o grubości 94 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej bolce stałe
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 120 mm)
2) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic*
3) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic z awaryjnym kluczem*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: klamka wystająca 60 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 2 w dnie sejfu
Lakier: RAL 7035 szary lub RAL 7024 grafitowy
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1525 x 705 x 527
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1379 x 565 x 348
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1379 x 534
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 0
Waga (kg): 217
Liczba półek: 3
Pojemność (l): 271
Liczba segregatorów: 28
Dane techniczne
| Model | Düsseldorf Mettmann 39206 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S2 |
| Przeznaczenie | Dokumenty, segregatory, pieniądze, wartościowe przedmioty, broń i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1525 x 705 x 527 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1379 x 565 x 348 mm |
| Waga | 217 kg |
| Pojemność | 271 l |
| Półki | 3 |
| Liczba segregatorów | 28 |
| Liczba rygli | 4 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | 30 minut |
| Otwory montażowe | 2 |
| Wysokość | 151 - 155 cm |
| Szerokość | 71 - 75 cm |
| Głębokość | 51 - 55 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.