Wersje językowe
Sejf ognioodporny S 120 DIS na nośniki danych KOPENHAGEN 46762 klasa I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny S 120 DIS na nośniki danych KOPENHAGEN 46762 klasa I
Odporność na włamanie: klasa I wg normy EN 1143-1
Odporność przeciwogniowa: stopień zabezpieczenia S 120 DIS wg normy EN 1047-1
Sejfy zostały poddane testom przeciwogniowym i uderzeniowym o czasie trwania 2 godz. w temp. do 1090°C.
Seria Kopenhagen - sejfy do przechowywania nośników danych ze specjalnym systemem uszczelek i wypełnień gwarantujących odporność przeciwogniową S 120 DIS.
Korpus: wielościankowy o grubości 101 mm
Drzwi: wielościankowe o grubości 173 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie bolcami
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 120 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: klamka wystająca 60 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 2 w dnie sejfu
Lakier: RAL 7035 szary oraz 7024 szary grafit
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1300 x 800 x 730
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1044 x 564 x 456
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1044 x 564
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 0
Waga (kg): 560
Liczba półek: 3
Pojemność (l): 268
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Kopenhagen 46762 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | I |
| Przeznaczenie | Nośniki danych, dokumenty, pieniądze, wartościwe przedmioty |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1300 x 800 x 730 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1044 x 564 x 456 mm |
| Waga | 560 kg |
| Pojemność | 268 l |
| Półki | 3 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | 120 minut |
| Otwory montażowe | 2 (w dnie) |
| Wysokość | 126 - 130 cm |
| Szerokość | 76 - 80 cm |
| Głębokość | 71 - 75 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.