Wersje językowe
Sejf ognioodporny S 120 P HAMBURG 45000 klasa S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny S 120 P HAMBURG 45000 klasa S2
Odporność na włamanie: klasa S2 wg normy EN 14450
Budowa: zgodna z klasą B wg wytycznych VDMA 24992 (maj 1995 r)
Odporność przeciwogniowa: stopień zabezpieczenia S120P wg normy EN 1047-1
Sejfy zostały poddane testom przeciwogniowym i uderzeniowym o czasie trwania 2 godz. w temp. do 1090°C.
Seria Hamburg - sejfy do przechowywania rzeczy wartościowych i dokumentów ze specjalnym systemem uszczelek i wypełnień gwarantujących odporność przeciwogniową S 120 P.
Korpus: dwuściankowy o grubości 72 mm
Drzwi: wielościankowe o grubości 132 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 120 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: klamka wystająca 60 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 2 w dnie sejfu
Lakier: RAL 7035 szary oraz 7024 szary grafit
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 489 x 605 x 560
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 273 x 448 x 358
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 252 x 418
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 0
Waga (kg): 168
Liczba półek: 1
Pojemność (l): 43
Liczba segregatorów: 3
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Hamburg 45000 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S2 |
| Przeznaczenie | Dokumenty, pieniądze, wartościowe przedmioty, broń i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 489 x 605 x 560 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 273 x 448 x 358 mm |
| Waga | 168 kg |
| Pojemność | 44 l |
| Półki | 1 |
| Liczba segregatorów | 3 (na płasko) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | 120 minut |
| Otwory montażowe | 2 (dno) |
| Wysokość | 46 - 50 cm |
| Szerokość | 61 - 65 cm |
| Głębokość | 56 - 60 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.