Wersje językowe
Sejf ognioodporny SAVE4EVER IV 425107 LFS 30 min klasa IV
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny SAVE4EVER IV 425107 LFS 30 min klasa IV
Odporność na włamanie: klasa IV wg normy EN 1143-1
Odporność przeciwogniowa: stopień zabezpieczenia LFS 30 wg normy EN 15659
Sejfy posiadają podwójny mechanizm zabezpieczający jakim jest dodatkowa szklana płyta, która w przypadku próby włamania aktywuje ryglujące zabezpieczenia.
Seria save4ever IV w standardzie posiada otwory umożliwiające montaż komponentów centrali alarmowej.
Dodatkowym zabezpieczeniem serii save4ever IV jest lekka odporność przeciwogniowa, potwierdzona certyfikatem oraz testami przeprowadzonymi w wyspecjalizowanych w tym zakresie certyfikowanych jednostkach.
Lekka odporność przeciwogniowa określana klasą LFS 30 zapewnia przechowywanemu mieniu krótkotrwałe 30-minutowe zabezpieczenie przed ogniem.
Norma EN 15659 zakłada: nagrzewanie sejfu wraz z piecem do temperatury 840° C i mierzenie temperatury wewnątrz sejfu w krytycznych miejscach w okresie nagrzewania – potwierdzeniem zdania takiego testu jest plakietka certyfikująca przymocowana na stałe w sejfie.
Korpus: wielościankowy
Drzwi: wielościankowe
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Wyposażenie podstawowe
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 135 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: klamka wystająca 79 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Zamek: sejf zamykany dwoma zamkami kluczowymi - VdS-Klasa II/IMP-Klasa B (standardowo z dwoma kluczami o długości 135 mm)
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 770 x 700 x 540
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 650 x 570 x 345
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 614 x 550
Otwory do montażu (dno/tył): 1 / 1
Waga (kg): 476
Liczba półek: 1
Pojemność (l): 128
Ilość segregatorów: 11
Lakier: RAL 7035 szary lub RAL 7024 grafitowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Save4ever IV |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | IV |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 770 x 700 x 540 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 650 x 570 x 345 mm |
| Waga | 476 kg |
| Pojemność | 128 l |
| Półki | 1 |
| Liczba segregatorów | 11 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | 30 minut |
| Otwory montażowe | 1/1 (dno/tył) |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.