Wersje językowe
Sejf ognioodporny SAVE4EVER V 427110 LFS 30 min klasa V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny SAVE4EVER V 427110 LFS 30 min klasa V
Odporność na włamanie: klasa V wg normy EN 1143-1
Odporność przeciwogniowa: stopień zabezpieczenia LFS 30 wg normy EN 15659
Lekka odporność przeciwogniowa określana klasą LFS 30 zapewnia przechowywanemu mieniu krótkotrwałe 30-minutowe zabezpieczenie przed ogniem.
Norma EN 15659 zakłada: nagrzewanie sejfu wraz z piecem do temperatury 840° C i mierzenie temperatury wewnątrz sejfu w krytycznych miejscach w okresie nagrzewania – potwierdzeniem zdania takiego testu jest plakietka certyfikująca przymocowana na stałe w sejfie.
Seria save4ever V - sejfy do przechowywania rzeczy wartościowych z certyfikatem ECB-S.
Korpus: wielościankowy o grubości 78 mm
Drzwi: wielościankowe o grubości 137 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Zamek: sejf zamykany dwoma zamkami kluczowymi - VdS-Klasa II/IMP-Klasa B (standardowo z dwoma kluczami o długości 170 mm)
Rodzaj zamknięcia: klamka wystająca 79 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 1 w dnie, 1 w ścianie tylnej (nieprzelotowy) do 1/3 wysokości
Lakier: RAL 7035 szary lub RAL 7024 grafitowy
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1512 x 842 x 565
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1356 x 676 x 345
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1320 x 655
Otwory do montażu (dno/tył): 1 / 1
Waga (kg): 1093
Liczba półek: 3
Pojemność (l): 316
Liczba segregatorów: 35
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Save4ever V 427110 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | V |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1512 x 842 x 565 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1356 x 676 x 345 mm |
| Waga | 1093 kg |
| Pojemność | 316 l |
| Półki | 3 |
| Liczba segregatorów | 35 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | 30 minut |
| Otwory montażowe | 1 w dnie, 1 z tyłu (nieprzelotowy) |
| Wysokość | 151 - 155 cm |
| Szerokość | 81 - 85 cm |
| Głębokość | 56 - 60 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.