Wersje językowe
YFM420FG2B Duży Sejf Ognioodporny Yale
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Ochrona dokumentów przed ogniem do 1 godziny
- Cyfrowy zamek z dotykowym interfacem
- Epoksydowa powłoka galwanizowanej stali daje podwójną ochronę przed rdzewieniem
- Zamek elektroniczny o wysokim bezpieczeństwie (ponad 1 bilion kombinacji)
- Testowany i akredytowany według Szwedzkich i Koreańskich standardów
Specyfikacja:
- Podświetlana klawiatura w momencie dotyku
- Programowalne kody użytkowników
- Programowany kod jednorazowego użytkownika - idealne rozwiązanie dla gości, używających sejfu przez krótki czas
- Prywane wprowadzenie kodu - prawdziwy kod może zostać wprowadzony przed lub po losowo wpisanymi cyframi - przydatne, gdy użytkownik ma podejrzenie że jest obserwowany przez osoby trzecie
- Ciche wprowadzanie kodu - możliwośc wprowadzania kodu bez dźwiękowego lub świetlnego sygnału
- Czasowe zamknięcie (jeżeli wprowadzono niepoprawny kod) - może zostać ustawiony na czas od 3 do 9 minut
- Czasowe zabezpieczenie - sejf może zostać zablokowany przed ponownym otwarciem na czas od 1 do 48 godzin.
- Idealny, gdy wyjeżdżasz a z Twojego mieszkania lub gabinetu korzystają inne osoby.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | YFM420FG2B |
| Producent | Yale |
| Klasa odporności | Brak |
| Przeznaczenie | Gotówka, biżuteria, dokumenty |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 420 x 352 x 433 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 320 x 260 x 304 mm |
| Waga | 36 kg |
| Półki | 1 |
| Liczba rygli | 2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ognioodporność | 60 minut |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.