Wersje językowe
Sejf ścienny AW-1 2715 klasa I Valberg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejfy przeznaczone do ochrony dokumentów i przedmiotów wartościowych w domu i biurze - przeznaczone do zamontowania w ścianach. Posiadają I klasę odporności.
Sejf ścienny AW-1 2715 wyposażony jest w zamek kluczowy Kaba Mauer 71111.
Opis produktu:
- Klasa odporności: I
- Ochrona antywłamaniowa wg EN 1143-1
- 4 stronny system ryglowy
- Zintegrowana blokada rygli w przypadku próby rozwiercenia sejfu
- Zamek zabezpieczony przed rozwierceniem
- Zamek wmontowany w drzwi z zachowaniem jednolitej powierzchni zewnętrznej
- Zawiasy wewnętrzne
- Grubość panelu frontowego - 10 mm
- Dzięki zastosowaniu lasera możliwe jest osiągniecie łukowatego kształtu sklepienia drzwi - zaokrąglony kształt drzwi znacząco utrudnia skuteczne podważenie ramy łomem lub innym narzędziem
- Kolor RAL 7035 (jasnoszary)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | AW-1 2715 |
| Producent | Valberg |
| Klasa odporności | I |
| Przeznaczenie | Dokumenty, pieniądze, wartościowe przedmioty |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 270 x 330 x 151 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 232 x 294 x 96 mm |
| Waga | 13 kg |
| Pojemność | 7 l |
| Półki | 1 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 26 - 30 cm |
| Szerokość | 31 - 35 cm |
| Głębokość | 10 - 15 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.