Wersje językowe
Sejf ścienny WITTEN 20006 klasa S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ścienny WITTEN 20006 klasa S2
Budowa: zgodna z klasą B wg wytycznych VDMA 24992 (maj 1995 r)
Odporność na włamanie: klasa S2 wg normy EN 14450
Seria Witten - sejfy ścienne (do wmurowania)
Korpus: jednościankowy o grubości 2 mm
Drzwi: dwuściankowe o grubości 52 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 65 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic
Rodzaj zamknięcia: pokrętło wystające 12mm, model 2000 i 20001 bez pokrętła
Zawiasy: wewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 90°
Lakier: RAL 7035 szary oraz 7024 szary grafit
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 800 x 420 x 360
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 734 x 342 x 295
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 710 x 279
Otwory do montażu (dno/tył): 0 / 0
Waga (kg): 55
Liczba półek: 2
Pojemność (l): 74
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Witten 20006 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S2 |
| Przeznaczenie | Dokumenty, wartościowe przedmioty, segregatory, broń i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 800 x 420 x 360 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 734 x 342 x 295 mm |
| Waga | 55 kg |
| Pojemność | 74 l |
| Półki | 2 |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | Wys. 200 mm - 250 zł netto |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 76 - 80 cm |
| Szerokość | 41 - 45 cm |
| Głębokość | 36 - 40 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.