Wersje językowe
Szafa na broń FREIBURG 51003 klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń FREIBURG 51003 klasa S1
*Faktura VAT wystawiana na ten produkt nie zawiera wyrażenia "na broń."
Szafa na broń Freiburg firmy Inter Sicherheits Service (ISS) to model zaprojektowany z myślą o przechowywaniu długiej i krótkiej broni palnej oraz amunicji. Klasa odporności S1 zapewnia zarówno solidne zabezpieczenie przed włamaniem, jak i zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi przechowywania broni. Szafy jest standardowo wyposażona w skrytkę o wys. 200 mm oraz uchwyt na wyciory zamieszczony po wewnętrznej stronie drzwi.
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Korpus: jednościankowy o grubości 3 mm
Drzwi: dwuściankowe o grubości 52 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 65 mm)
2) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic*
3) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic z awaryjnym kluczem*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: pokrętło wystające 12 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 90°
Otwory do montażu: 2 w dnie i 2 w ścianie tylnej sejfu
Lakier: RAL 7035 szary lub RAL 7024 grafitowy
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1500 x 700 x 360
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1312 x 694 x 259
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1410 x 524
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 2
Waga (kg): 140
Liczba półek: 0
Liczba uchwytów na broń: 12
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Freiburg 51003 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S1 |
| Przeznaczenie | Broń i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1500 x 700 x 360 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1312 x 694 x 259 mm |
| Waga | 140 kg |
| Pojemność | 236 l |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | 200 x 694 x 209 mm |
| Liczba rygli | 4 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Otwory montażowe | 2 w dnie, 2 w tylnej ścianie |
| Liczba uchwytów na broń | 12 szt. |
| Wysokość | 146 - 150 cm |
| Szerokość | 66 - 70 cm |
| Głębokość | 36 - 40 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.