Wersje językowe
Szafa na broń długą REMSCHEID 49000 klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą REMSCHEID 49000 klasa S1
*Faktura VAT wystawiana na ten produkt nie zawiera wyrażenia "na broń."
Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
CECHA SZCZEGÓLNA - szafa standardowo wyposażona w skrytkę oraz uchwyt na wyciory umieszczone na wewnętrznej osłonie drzwi.
Korpus: jednościankowy o grubości 3 mm
Drzwi: dwuściankowe o grubości 54 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Zamek: sejf zamykany zamkiem kluczowym VdS-Klasa I/IMP-Klasa A (standardowo z dwoma kluczami o długości 65 mm)
Rodzaj zamknięcia: pokrętło wystające 12 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 180°
Otwory do montażu: 2 w dnie i 2 w ścianie tylnej sejfu
Lakier: RAL 7035 szary
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1250 x 200 x 275
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1244 x 194 x 175
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1190 x 142
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 2
Waga (kg): 48
Liczba półek: 0
Pojemność (l): 0
Liczba uchwytów na broń: 3
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Ramscheid 49000 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S1 |
| Przeznaczenie | Broń długa i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1250 x 200 x 275 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1244 x 194 x 175 mm |
| Waga | 48 kg |
| Pojemność | 42 l |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | Na wewn. stronie drzwi - wys. 200 mm |
| Liczba rygli | 4 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Otwory montażowe | 2 w dnie, 2 w tylnej ścianie |
| Liczba uchwytów na broń | 3 szt. |
| Wysokość | 121 - 125 cm |
| Szerokość | 16 - 20 cm |
| Głębokość | 26 - 30 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.