Wersje językowe
Szuflada SIEGEN D 500150 klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szuflada SIEGEN D 500150 klasa S1
Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
Seria Siegen D - seria szuflad do przechowywania broni zarówno myśliwskiej, sportowej długiej i krótkiej.
Może być również wykorzystywana do zabezpieczenia dokumentów, czy kluczy.
Korpus: jednościankowy
Drzwi: dwuściankowe
Zamknięcie: 3 stronne ryglowanie
Wyposażenie podstawowe
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 65 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic*
3) certyfikowany zamek elektroniczny Stellar Basic z awaryjnym kluczem*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: pokrętło srebrne metalowe wpuszczone w blat drzwi
Otwory do montażu: 2 w dnie i 2 w ścianie tylnej sejfu
Lakier: RAL 7024 szary grafitowy
Opis produktu
Klasa wg normy EN 14450: Klasa S1 IMP
Wymiar zewn. WxSxG (mm): 175 x 500 x 360
Ciężar: 27 kg
Liczba uchwytów na broń (szt.): -
Liczba mieszczących się pojemników do zawieszania (szt.): -
Liczba listew 5-hakowych do samodzielnego montażu (szt.): 2
Szuflada w standardzie wyłożona jest wykładziną zabezpieczającą deponowaną broń przed porysowaniami. W wybranych modelach w celu zwiększenia funkcjonalności i wygody użytkowania - szuflada została wyposażona w piankowe uchwyty na broń.
Każdy z modeli posiada listwy hakowe, które można indywidualnie wg. własnych potrzeb przymocować w szufladzie w celu zachowania przejrzystości w przechowywanych kluczach.
Wymiary dopasowane są do przechowywania szuflad pod łóżkiem czy w meblach.
Wpuszczone srebrne metalowe pokrętło jak i uchwyty nie zabierają dodatkowej przestrzeni.
Perforacja na wew. stronie drzwi w modelach 50152.xx – 50154.xx umożliwia zawieszanie wygodnych funkcjonalnych pojemników mogących służyć uporządkowaniu wnętrza szuflady. Pasują m.in. do przechowywania pudełek z amunicją czy innych drobnych przedmiotów codziennego użytku.
Pojemniki i kasetki są opcją dodatkowo płatną – zamawiane indywidualnie przez klienta.
Dane techniczne
| Model | Siegen D 500150 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S1 |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 175 x 500 x 360 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 110 x 424 x 304 mm |
| Waga | 27 kg |
| Pojemność | 14 l |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 16 - 20 cm |
| Szerokość | 46 - 50 cm |
| Głębokość | 36 - 40 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.