Wersje językowe
Kasetka na pieniądze i klucze KDS1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mała kasetka Masterlock KDS1 umożliwia wygodne do przechowywanie kluczy oraz pieniędzy. Wewnątrz znajduje się wyjmowana plastikowa szufladka podzielona na trzy przegródki na monety i jedną na banknoty. Za szufladką znajduje się dziesięć haczyków na klucze. Takie bezpieczne i niezawodne rozwiązanie pozwala na przechowywanie kluczy do mieszkania, domu czy samochodu w miejscu ich użycia. Istnieje możliwość zamontowania jej na ścianie dzięki dołączonemu zestawowi do montażu.
Dane techniczne
| Liczba haczyków na klucze | 10 |
| Rodzaj drzwi | Metalowe |
| Rozstaw listew z haczykami | Stały |
| Rodzaj zamka | Kluczowy |
| Klasa odporności | Brak |
| Waga | 0.8 kg |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 75 x 170 x 170 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 66 x 168 x 168 mm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.