Wersje językowe
Taboret lekarski z oparciem i podnóżkiem LEKO 1-OP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Obrotowy taboret lekarski LEKO 1-OP to wysokiej jakości produkt stworzony z myślą o wyposażeniu gabinetów wszelkich medycznych profesji sprawdzi się również np. salonach kosmetycznych, fryzjerskich itp. Wysokiej jakości podstawa z chromowanej stali gwarantuje stabilność i trwałość użytkowania. Taboret jest estetyczny i łatwy do utrzymania w czystości. Siedzisko ma regulowaną pneumatycznie wysokość w zakresie 65 – 90 cm. Tapicerowane obicie jest dostępne w 19 różnych kolorach. Model OP dodatkowo wyposażony jest w oparcie zintegrowane z siedziskiem oraz chromowaną obręcz do oparcia stóp.
Uwaga – towar produkowany pod zamówienie indywidualne Klienta. Oznacza to brak możliwości zwrotu lub rezygnacji z zamówienia po rozpoczęciu procesu produkcji.
Dostępne kolorystyki:
Dane techniczne
| Wysokość max. | 900 mm |
| Wysokość min. | 650 mm |
| Szerokość podstawy | 600 mm |
| Szerokość siedziska | 390 mm |
| Skok | 250 mm |
| Grubość siedziska | 100 mm |
| Wysokość oparcia | 280 mm |
| Regulacja pochylenia | Nie |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.