Wersje językowe
Kaseta ognioodporna L1200 Master Lock
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MasterLock L1200 to kompaktowa i wszechstronna kaseta, która chroni najcenniejsze dla Twojej rodziny pisma, media, biżuterię - nie tylko przed niepożądanymi osobami, ale także przed pożarem. Zintegrowana rączka ułatwia przenoszenie, a zamek kluczowy łatwe zamykanie. Odporność na ogień potwierdzona certyfikatem UL (30min w temperaturze 843°C). Dodatkowo kasetę można samodzielnie przytwierdzić do podłoża - spód kasety posiada 4 wgłębienia ułatwiające przewiercenie dna.
- Zamek na klucz (2 klucze w zestawie)
- Rączka do przenoszenia
- Możliwość zamocowania do podłoża
- Konstrukcja ognioodporna
- Kolor: czarny
- Kaseta nie chroni przed ogniem dyskietek komputerowych/dyskietek 21/4”, kartridży, taśm, kaset audio-wideo ani negatywów fotograficznych
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Kaseta L1200 |
| Producent | Master Lock |
| Zamek | Kluczowy |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 15.5 cm x 36.2 cm x 28.4 cm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 8.9 cm x 30.5 cm x 19.1 cm |
| Waga | 6 kg |
| Pojemność | 5.2 l |
| Ognioodporność | Certyfikat UL (30min w temperaturze 843°C) |
| Wodoodporność | Brak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.