Wersje językowe
Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCHW20101 Master Lock
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MasterLock LCHW20101 to pojemna kaseta, która zabezpiecza schowaną w niej zawartość przed osobami nieupoważnionymi. Rozmiar kasety pozwala na ochronę dokumentów A4, dane cyfrowe zachowane na nośnikach niemagnetycznych, kosztowności oraz inne przedmioty przed skutkami pożaru oraz zalania. Zintegrowany uchwyt ułatwia transportowanie kasety. Dodatkowo kasetę można samodzielnie przytwierdzić do podłoża - spód kasety posiada 4 wgłębienia ułatwiające przewiercenie dna (takie unieruchomienie kasety powoduje utratę cechy wodoodporności). Odporność na ogień potwierdzona certyfikatem UL (30min w temperaturze 843°C). Odporność na zanurzenie w wodzie potwierdzona certyfikatem ETL.
- Zamek na klucz (2 klucze w zestawie)
- Zamek na klucz zapobiegający otwarciu kasety w przypadku pożaru
- Mieści dokumenty formatu A4
- Rączka do przenoszenia
- Możliwość zamocowania do podłoża
- Konstrukcja odporna na ogień i wodę
- Kolor: szary/czarny
- Kaseta nie chroni przed ogniem dyskietek komputerowych/dyskietek 21/4”, kartridży, taśm, kaset audio-wideo ani negatywów fotograficznych
Film przedstawiający cechy kaset ognioodpornych Master Lock:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Kaseta LCHW20101 |
| Producent | Master Lock |
| Zamek | Kluczowy |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 16.8 cm x 39.1 cm x 36.3 cm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 11.2 cm x 32.5 cm x 21.6 cm |
| Waga | 9.3 kg |
| Pojemność | 7.48 l |
| Ognioodporność | Certyfikat UL (30min w temperaturze 843°C) |
| Wodoodporność | Certyfikat ETL |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.