Wersje językowe
Szafa na broń KEMPTEN 52001 klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń KEMPTEN 52001 klasa S1
*Faktura VAT wystawiana na ten produkt nie zawiera wyrażenia "na broń."
Szafa na broń Kempten 52001 firmy Inter Sicherheits Service (ISS) to model zaprojektowany z myślą o przechowywaniu długiej i krótkiej broni palnej oraz amunicji. Klasa odporności S1 zapewnia zarówno solidne zabezpieczenie przed włamaniem, jak i zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi przechowywania broni. Każdy egzemplarz ma w górnej części zamykana na klucz skrytkę o wysokości 220 mm.
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
CECHA SZCZEGÓLNA - szafa standardowo wyposażona w skrytkę o wys. 220 mm na górze sejfu oraz uchwyt na wyciory na wewnętrznej osłonie drzwi.
Skrytka z certyfikowanym zamkiem kluczowym w klasie A ( budowa skrytki zgodna z klasą B wg wytycznych VDMA )
Opis produktu
Korpus: jednościankowy o grubości 3 mm
Drzwi: dwuściankowe o grubości 52 mm
Zamknięcie: 4 stronne ryglowanie - w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
Wymiary zewnętrzne (W x S x G mm): 1500 x 500 x 360
Wymiary wewnętrzne (W x S x G mm): 1278 x 494 x 256
Wymiary w świetle drzwi (W x S mm): 1410 x 325
Otwory do montażu (dno/tył): 2 / 2
Waga (kg): 120
Liczba półek: -
Liczba uchwytów na broń: 7
Wyposażenie podstawowe
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy VdS-Klasa I (standardowo z dwoma kluczami o długości 65 mm)
2) zamek elektroniczny certyfikowany Stellar Basic*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Rodzaj zamknięcia: pokrętło wystające 12 mm
Zawiasy: zewnętrzne
Kąt otwarcia drzwi: 90°
Otwory do montażu: 2 w dnie i 2 w ścianie tylnej sejfu
Lakier: RAL 7035 szary lub RAL 7024 grafit
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Kempten 52001 |
| Producent | ISS |
| Klasa odporności | S1 |
| Przeznaczenie | Broń i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1500 x 500 x 360 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1278 x 494 x 256 mm |
| Waga | 120 kg |
| Pojemność | 162 l |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | 200 x 494 x 206 mm |
| Liczba rygli | 4 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Otwory montażowe | 2 na tylnej ścianie, 2 w dnie |
| Liczba uchwytów na broń | 7 szt. |
| Wysokość | 146 - 150 cm |
| Szerokość | 46 - 50 cm |
| Głębokość | 36 - 40 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.