Wersje językowe
Szafa na broń długą ARSENAŁ 1423 klasa S1 Valberg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą Arsenał 1423 Valberg w klasie S1, do bezpiecznego przechowywania broni i amunicji.
*Faktura VAT wystawiana na ten produkt nie zawiera wyrażenia "na broń."
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
- Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
- Sejfy ARSENAŁ posiadają certyfikat wydany przez Instytut Mechanik Precyzyjnej do przechowywania wartości pod nadzorem zgodnie z normą 14450, klasa S1.
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoką odporność na sforsowanie
- Specjalne uchwyty na wyciory
- Standardowo dostarczane z atestowanym zamkiem kluczowym w klasie A
- Wyposażone w skarbczyki wewnętrzne zamykane osobnym zamkiem kluczowym
- Miękkie uchwyty na broń chronią przed jej porysowaniem
- Dno sejfów wyłożone wykładziną
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoką odporność na sforsowanie
Wymiary zewnętrzne, mm (WxSxG): 1450 x 210 x 280
Wymiary wewnętrzne, mm (WxSxG): 1444 x 204 x 230
Waga, kg: 43
Wymiary skarbczyka, mm (WxSxG): 145 x 204 x 195
Liczba uchwytów na broń: 3
Rodzaj powłoki: proszkowa
Gwarancja: 2 lata (z uwzględnieniem planowej konserwacji)
Kolor: RAL 7035 Jasnoszary
Zamek do wyboru:
1) zamek kluczowy Kaba 71111
2) zamek elektroniczny PS210, klasa B*
*Zamek uprzedza o niskim poziomie baterii. W przypadku jej całkowitego rozładowania - możliwe awaryjne podłączenie baterii z zewnątrz sejfu (do klawiatury) a następnie wymiana baterii głównej.
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Pozostałe modele z serii ARSENAŁ
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Arsenał 1423 |
| Producent | Valberg |
| Klasa odporności | S1 |
| Przeznaczenie | Broń długa i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1450 x 210 x 280 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1444 x 204 x 230 mm |
| Waga | 43 kg |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | 145 x 204 x 195 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Liczba uchwytów na broń | 3 szt. |
| Wysokość | 141 - 145 cm |
| Szerokość | 21 - 25 cm |
| Głębokość | 26 - 30 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.