Wersje językowe
Szafa na broń długą ARSENAŁ 1454 klasa S1 Valberg
Cena regularna:
2 201,70 zł
Cena regularna:
1 790,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą Arsenał 1454 Valberg w klasie S1, do bezpiecznego przechowywania broni i amunicji.
Szafa S1 ARSENAŁ 1454 posiada półki, kuwetki na drzwiach oraz skarbczyk na amunicję który ze względu na swoją mniejszą od szafy głębokość pozwala na wykorzystanie pełnej wysokości szafy do przechowywania broni palnej.
*Faktura VAT wystawiana na ten produkt nie zawiera wyrażenia "na broń."
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
- Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.
- Sejfy ARSENAŁ posiadają certyfikat wydany przez Instytut Mechanik Precyzyjnej do przechowywania wartości pod nadzorem zgodnie z normą 14450, klasa S1.
- Posiada uchwyty na 5 broni
- Standardowy kolory: Biały RAL 9005 lub Grafitowy RAL 7024
- Standardowo dostarczane z atestowanym zamkiem kluczowym w klasie A
- Możliwość wyposażenia w klasowy zamek elektroniczny
- Wyposażony w skarbczyk wewnętrzny zamykany osobnym zamkiem kluczowym (za skarbczykiem jest miejsce na lufy a więc cała wysokość szafy do wykorzystania na broń długą)
- Miękkie uchwyty na broń chronią przed jej porysowaniem
- Dodatkowe uchwyty magnetyczne możliwe do zamontowania w każdej części szafy
- 4 korytka na akcesoria na drzwiach
- Dno sejfów wyłożone wykładziną
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoką odporność na sforsowanie
Wymiary zewnętrzne: 1450 x 550 x 400 mm [wys. x szer. x gł.]
Wymiary wewnętrzne: 1444 x 544 x 340 mm [wys. x szer. x gł.]
Wymiary skarbczyka: 200 x 544 x 135 mm [wys. x szer. x gł.]
Polecamy zakup uchwytów magnetycznych na broń.
Pozostałe modele z serii ARSENAŁ
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Arsenał 1454 |
| Producent | Valberg |
| Klasa odporności | S1 |
| Przeznaczenie | Broń długa i amunicja |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1450 x 550 x 400 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1444 x 544 x 340 mm |
| Waga | 103 kg |
| Półki | 3 |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | 200 x 544 x 135 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Liczba uchwytów na broń | 5 szt. |
| Wysokość | 141 - 145 cm |
| Szerokość | 51 - 55 cm |
| Głębokość | 36 - 40 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.