Wersje językowe
Sejf elektroniczny/kluczowy na segregatory SL 125/2T EL Valberg
Cena regularna:
1 746,60 zł
Cena regularna:
1 420,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf SL 125/2T EL z dwoma osobno zamykanymi częściami posiadający zamek elektroniczny oraz kluczowy - idealny do biura, zaprojektowany do wygodnego przetrzymywania segregatorów i dokumentów. Posiada osobno zamykany skarbczyk.
- Wzmocniona stalowa konstrukcja
- Sejf wyposażony w zamek elektroniczny zapewniający podwyższony poziom bezpieczeństwa
- Sejf posiada osobno zamykany, stalowy skarbczyk
- Półki z możliwością regulacji wysokości zawieszenia
- Kolor: drzwi RAL 7038 / korpus RAL 7024
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | SL125/2T EL |
| Producent | Promet |
| Dodatkowy zamek | Kluczowy |
| Klasa odporności | Brak |
| Przeznaczenie | Dokumenty, segregatory, pieniądze, wartościowe przedmioty |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1252 x 460 x 340 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | (470+625) x 457 x 297 mm |
| Waga | 30 kg |
| Pojemność | 64+84 (skrytka 18) l |
| Półki | 2 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 121 - 125 cm |
| Szerokość | 46 - 50 cm |
| Głębokość | 31 - 35 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.