Wersje językowe
Sejf kluczowy na segregatory SL 125/2T Valberg
Cena regularna:
1 562,10 zł
Cena regularna:
1 270,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf SL 125/2T z dwoma osobno zamykanymi kondygnacjami - idealny do biura, zaprojektowany do wygodnego przetrzymywania segregatorów i dokumentów. Posiada osobno zamykany skarbczyk.
- Wzmocniona stalowa konstrukcja
- Sejf wyposażony w zamek kluczowy
- Sejf posiada osobno zamykany, stalowy skarbczyk
- Półki z możliwością regulacji wysokości zawieszenia
- Kolor: drzwi RAL 7038 / korpus RAL 7024
Dane techniczne
| Model | SL 125/2T |
| Producent | Promet |
| Klasa odporności | Brak |
| Przeznaczenie | Dokumenty, pieniądze, wartościowe przedmioty |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1252 x 460 x 340 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 470+620 x 457 x 297 mm |
| Waga | 30 kg |
| Pojemność | 64+84 (skrytka 18) l |
| Półki | 2 |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | 140 x 457 x 300 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 121 - 125 cm |
| Szerokość | 46 - 50 cm |
| Głębokość | 31 - 35 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.