Wersje językowe
Sejf kluczowy na segregatory SL 185/2 KL
Cena regularna:
3 800,70 zł
Cena regularna:
3 090,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf kluczowy do biura, zaprojektowany do wygodnego przetrzymywania segregatorów i dokumentów. Posiada dwa osobno zamykane skrzydła.
- Wzmocniona stalowa konstrukcja
- Sejf wyposażony w zamek kluczowy
- Sejf posiada dwa osobno zamykane skrzydła
- Półki z możliwością regulacji wysokości zawieszenia
- Kolor: drzwi RAL 7038 / korpus RAL 7024
Dane techniczne
| Model | SL 185/2 KL |
| Producent | Promet |
| Klasa odporności | Brak |
| Przeznaczenie | Dokumenty, pieniądze, wartościowe przedmioty |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1800 x 920 x 340 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1770 x 457+457 x 297 mm |
| Waga | 87 kg |
| Półki | 4 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 176 - 180 cm |
| Szerokość | 91 - 95 cm |
| Głębokość | 31 - 35 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.