Wersje językowe
Sejf kluczowy na segregatory SL 150T KL
Cena regularna:
1 537,50 zł
Cena regularna:
1 250,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf kluczowy do biura, zaprojektowany do wygodnego przetrzymywania segregatorów i dokumentów. Posiada osobno zamykany skarbczyk.
- Wzmocniona stalowa konstrukcja
- Sejf wyposażony w zamek kluczowy
- Sejf posiada osobno zamykany, stalowy skarbczyk
- Półki z możliwością regulacji wysokości zawieszenia
- Kolor: drzwi RAL 7038 / korpus RAL 7024
Dane techniczne
| Model | SL 150T KL |
| Producent | Promet |
| Klasa odporności | Brak |
| Przeznaczenie | Dokumenty, segregatory, pieniądze, wartościowe przedmioty |
| Wymiary zewnętrzne [WxSxG] | 1490 x 460 x 340 mm |
| Wymiary wewnętrzne [WxSxG] | 1320 x 457 x 297 mm |
| Waga | 32 kg |
| Pojemność | 179 + skrytka 18 l |
| Półki | 3 |
| Skarbczyk wewnętrzny [WxSxG] | 140 x 457 x 300 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 146 - 150 cm |
| Szerokość | 46 - 50 cm |
| Głębokość | 31 - 35 cm |
Wyświetlane opinie pochodzą od Klientów którzy zakupili produkt.